Peritus - Speed School, ul. Zgoda 5, 00-018 Warszawa, tel. 606-621-488, 22 423-23-24 biuro@speak.com.pl Uczymy skutecznie mówić już w 6 językach!

Magda Z.

Stanowisko: Lektor j. angielskiego

Polecam Peritus Speed School, ponieważ oferuje efektywną naukę w przyjemnej atmosferze, co gwarantuje młody, wykwalifikowany i pełen energii zespół. Z nami na pewno ośmielisz się mówić, a to najważniejsze!

Studentka Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego. Przygodę z językiem angielskim rozpoczęłam w brytyjskiej szkole podstawowej podczas pobytu za granicą. Z Metodą Callana pracuję od niedawna, ale dobrze się w niej czuję i widzę jej skuteczność.
Interesuje mnie wiele rzeczy naraz: obce języki i kultury (uczę się francuskiego i niderlandzkiego), podróże, historia (drugi kierunek moich studiów), zdrowy tryb życia, fitness (zumba!), taniec (amatorsko Latino i taniec brzucha), poznawanie nowych ludzi, komedia stand-upowa (zwłaszcza brytyjska!), rozmaite rodzaje muzyki (Lenny Kravitz, Crystal Fighters, Arctic Monkeys, Stromae) ...
Jeden z bardziej lubianych przeze mnie cytatów to „I think everybody should like everybody” Andy Warhola.